Odwiedź
naszego bloga

Szukasz ciekawych informacji? Interesujesz się mediami interaktywnymi? Czytaj naszego bloga, poznaj nowinki technologiczne oraz najnowsze trendy ze świata performance marketingu.

O Nas

Jako pierwsi w Polsce przeprowadziliśmy kampanie rozliczaną za efekt i jako pierwsi wprowadziliśmy autorskie narzędzie do prowadzenia kampanii afiliacyjnych. Jesteśmy nowoczesną i ambitną siecią afiliacyjną. Początki naszej działalności to rok 2008. Od tego momentu przeprowadziliśmy kilkaset skutecznych kampanii dla zadowolonych klientów z różnych branż. Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam w pełni rozwinąć skrzydła, wyprzedzić konkurencję i lepiej zrozumieć potrzeby klientów oraz wydawców. Do monitorowania kampanii używamy niezawodnej technologii, z której korzystają największe międzynarodowe sieci w branży afiliacyjnej. System prezentuje wyniki w czasie rzeczywistym, co pozwala nam na bieżąco optymalizować kampanie. Jest ciągle rozbudowywany o nowe możliwości i funkcjonalności niedostępne w innych polskich systemach afiliacyjnych. Afiliacja za granicą wyprzedza działania w Polsce. Wiemy to i uczymy się od najlepszych, przenosząc najefektywniejsze rozwiązania na polski rynek.

Należymy do Grupy K2, dzięki czemu mamy stały kontakt ze specjalistami we wszystkich gałęziach marketingu internetowego. Naszym klientom jesteśmy w stanie dostarczyć wszystko, co potrzebne, żeby osiągnąć sukces w sieci.

Jesteśmy pasjonatami i stale śledzimy nowinki w branży i szukamy nowych rozwiązań. Lubimy wyzwania i zawsze stawiamy sobie poprzeczkę wyżej niż inni.