Archives

Miło nam poinformować, że powstał nowy produkt performancowy K2Media – nasza własna autorska porównywarka Finansomierz.pl.

Porównywarka pozwala w prosty sposób porównać oferty OC/AC, kredyty gotówkowe i szybkie pożyczki ale również kredyt hipoteczne. Dzięki naszej porównywarce tworzymy unikalną powierzchnię, którą możemy wykorzystywać przy działaniach performancowych dla klientów z branży finansowo-ubezpieczeniowej.

Zapraszamy do korzystania!

 

Pierwszy Post – Witamy

Witajcie na blogu sieci afiliacyjnej System3!

Jesteśmy pasjonatami performance’u. Niezależnie od tego, czy jesteście naszymi klientami, czy wydawcami, pracujecie w agencjach, czy też trafiliście tu przypadkiem, chcemy podzielić się z wami tą pasją. Afiliacja to przyszłość reklamy internetowej. Bardzo dobrze widać to już w innych krajach, gdzie performance wypełnia znaczną część rynku. W Polsce jest to temat wciąż świeży i nie w pełni odkryty. Dlatego chcemy wspólnie z wami poznawać to zjawisko, dzielić się wiedzą i pomysłami. Wierzymy, że niezależnie od tego, jaki prowadzicie biznes, afiliacja może dać Wam naprawdę dużo.

Z marketingiem efektywnościowym jesteśmy związani już ponad siedem lat. To pozwoliło nam wiele się nauczyć. Teraz chcemy rozwijać się dalej razem z Wami. Traktujemy to jako nowy początek. Zmieniliśmy system, ruszamy z nową stroną i blogiem. To dobra okazja, żebyście się do nas przyłączyli.

Śledźcie nasze wpisy. Czytajcie i komentujcie! Jesteśmy otwarci na dyskusję i z przyjemnością poznamy Wasze zdanie.